Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy készüljek fel az SzFE...

Hogy készüljek fel az SzFE felvételijére?

Figyelt kérdés

Még van 3 évem a középiskolából, de szeretném időben elkezdeni a felkészülést.

Prózai színész szakra szeretnék majd jelentkezni a jövőben.

Nyilván az irodalomra nagyon rá kell feküdnöm, illetve beszédtechnikát kell gyakorolnom, de mégis hogy készüljek fel alaposan?

Milyen gyakorlatokat végezzek, miket olvassak, mit fejlesszek, miket nézzek meg?

Minden értelmes és hasznos tanácsért nagyon hálás vagyok!



2023. febr. 9. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En dramainstruktor szakra fogok jelentkezni, habar nalunk mas a felveteli, nekunk is 3 kor lesz es az 1. irasbeli teszt. En kulon emailt is kuldtem es megkerdeztem, hogy milyen konyvbol tanuljak, erdemi valaszt nem kaptam, nem tudjak. Ezert fogtam magam es megrendeltem a kozepiskolas dramakonyvet, hiszen a drama erettsegire is ez az ajanlott konyv. Ebbol fogok tanulni.( [link]


Illetve az SZFE indit elokeszitoket is ( [link] csak sajnos az en valasztott szakomnak pont nincs.

2023. febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Hogy tetszik a könyv? Hasznosnak tűnik?

2023. febr. 11. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem nagyon tetszik!
2023. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Örülök!

Köszi a segítséget és sok sikert neked!

2023. febr. 12. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked is :)
2023. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
100%
Sokat olvass és gyakorold a szavalást.
2023. febr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!