Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a felsőoktatásba...

Mit gondoltok a felsőoktatásban a kreditrendszerről (nem a bolognairól! )?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már régi téma, hiszen régóta kreditrendszer van, de nem rég hallottam pár embert akik szerint rossz.

Szerintem nagyon is jó, jobb mint előtte volt. Elég régóta működik és bevált.

(Akik leszólták mellesleg soha nem jártak főiskolára vagy egyetemre.)


2010. okt. 3. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel a régi rendszerben nem tanultam nem nagyon tudom milyen lenne de midnen esetre ez a rendszer elég nagy szabadságot ad a tanulónak ami a saját szempontomból jó pl megbukok valamiből nem kell évet ismételni mert akor kb sose végeznék, másfelől sokan sok kerülőúton sok pénzzel diplomához jutnak ez is egy dolog azért ők kisebbségben vannak legalábbis a hasznos képzéseken nem a divat szakokon
2010. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Praktikus volt, hogy egy tárgy miatt nem kellett évet ismételnem, hanem mindig mehettem tovább. Az egyes elmaradt tárgyakat utólag pótoltam, és egy kicsit elhúztam, hogy az utolsó évben ne nagyon legyen más a diplomamunkán kívül.
2010. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon hasznos, több szabadságot ad, amennyire lehet te osztod be az idődet.

ha a régi rendszerben kéne tanulnom, sztem sose lenne diplomám :D

2010. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek...
2010. okt. 3. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg itt a kulcsa: ha a régi rendszerrel működne most is, akk nem lenne annyi diplomás ember ma, kvázi többet érne a diploma...
2010. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!