Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki erősáramú...

Van itt olyan, aki erősáramú elektrotechnikusnak tanul, vagy nem rég végzett? Lenne hozzátok egy kérdésem.

Figyelt kérdés
Kellene nekem a tankönyvek listája, csak felsorolás szerűen, ha nem túl nagy kérés. Szerző, könyvcím, esetleg a könyv száma. Főleg az utolsó év érdekel. Nagyon sokat segítene nekem. Köszönöm!

2023. jan. 17. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hámori Zoltán Villamos gépek (MK-5302)

Malmos Attila, Orlay Imre, Tagyi Gábor Villanyszerelő szakmai ismeretek (MK-5305).

2023. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na, az is aztán egy technikusképzés lenne, ahol a másodikat tankönyvnek használják.
2023. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tisztem megvédeni a képzést vagy az intézményt, de:

Nem tankönyvnek használjuk, egyszer sem olvastunk fel belőle órán semmit, ezek a könyvek otthoni tanulásra vannak. A fő tananyagot a füzetvázlat illetve az órákon elhangzottak jelentik.

Kezdésnek igenis jó volt ez a könyv azoknak, akik nem rendelkeztek erősáramú előképzettséggel, de szeretnék letenni a technikusit.

2023. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja. Ez érthető. Akkor már csak az a kérdés, hogy nem értetted a kérdést, hogy ezt raktad ide be?

Alábbiakban felsorolás a régen technikumban oktatott szaktárgyakról:

Automatika

Biztonságtechnika

Gépelemek

Géptan

Mechanika

Villamos Gépek

Villamosipari Technológia

Villamos Készülékek

Villamos Mérések

Villamos Művek

Szakrajz

2023. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én értettem a kérdést, az a válaszom, hogy a fenti két tankönyvünk van.

Egy-két kivétellel az összes általad felsorolt szaktantárgyat oktatják most is, legfeljebb más a neve.

2023. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!