Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mekkora a presztízs különbség...

Mekkora a presztízs különbség egyes egyetemek diplomái között?

Figyelt kérdés
Most konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy egy Corvinus egy ELTE vagy egy PPKE diplomával tudnék e könnyebben elhelyezkedni, persze ugyanazzal a szakkal.
2010. okt. 3. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

szakfüggő

Egy pedagógia diploma sztem többet ér ELTE-n,a PPK-s is elismert.De nyilván egy közgazdasági diploma meg a Corvinuson jobb.

2010. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Én ahogy hallottam volt osztálytársakról a Corvinusra nehéz bejutni, de onnan röhej... aki el is végezte és nem váltott sulit, utána kellett vmi okj-s tanfolyamra járnia, hogy értsen is hozzá, mert könnyű ötös. Ahová csak egy diploma kell, oda jó az is, de ha komolyabban szeretnél dönteni, szerintem másik sulit válassz.
2010. okt. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

méghogy a Corvinus könnyű?

pfff

2010. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez tényleg így van. Könnyű a többihez képest.

Ismered azt a viccet, hogy miért nincs a BME-n őszi szünet?

2010. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Corvinus könnyű, mondhatni röhej, de még így is az a legelismertebb közgazdasági diploma, egyszerűen ennyire gyenge itthon a közgáz képzés, hogy még mindig az adja a legtöbbet.
2010. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!