Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék koliba menni?

Hogyan tudnék koliba menni?

Figyelt kérdés

Nem vettek fel az egyetemem kolijába, de az óráim elosztása miatt mindenképpen kéne egy alvóhely a városban.(Bp)


Nem tudtok valami kolit ahol havonta 10-15ezerert befogadnak?


Nincs pénzem albérletre :/



2023. jan. 8. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs fellebbezési lehetőség az egyetemi koliban? Nálunk volt (vidéki egyetem), így ha valaki a felvettek közül visszamondja, akkor oda tudják adni a helyet.

[link]

2023. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsen. De nem feltétlenül fontos, hogy az egyetememé legyen. Bármelyik másik egyetemről jó lenne ha felvennének, csak nem tudom, hol van szabad hely, hova lehet jelentkezni.
2023. jan. 8. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire az egyetemek a saját hallgatóikat veszik fel, főleg ilyen kevés pénzért. Egy csomó olyan koli van, ami még a saját egyetmének hallgatóit se fogadja, ha nem az adott karra járnak.

Magánkolikban van hely bármilyen egyetem hallgatójának, de az tuti nem 10-15 ezer lesz.

[link]

Esetleg még lakótársat kereső egyetemistákkal próbálkozhatsz, de az is drágább lesz.

Viszont szerintem megérné futni egy kört abban, hogy hogy tudsz fellebezni a döntés ellen, mert a legtöbb egyetem biztosít erre lehetőséget, az lenne a legmegfizethetőbb megoldás.

2023. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10-15? Ne viccelj! Amúgy október-novemerben már szokott felszabadulni hely, addig kell kihúzni.
2023. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!