Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jól sikerült ez a TDK?

Jól sikerült ez a TDK?

Figyelt kérdés

[link]



Sose vágtam mi ez a TDK dolog, nem érdekelt. Mindegy ez lényegtelen. Mit gondoltok erről az írásról? Itt kiválogatott részek vannak ebből a tdkból. Jó olvasást :D


2022. dec. 22. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont múltkor láttam én is redditen. Nem is értem ezt hogy fogadhatták el egyáltalán, mintha a csaj naplója lenne, igénytelen az egész.
2022. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan szintű fogalmazás, mint amit egy 14-15 éves kislány ír maximum, megfogalmazásilag és tartalmilag is.
2022. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy személyes bologba elmenne, de TDK? Nevetséges
2022. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fun fact: Nemhogy 3. helyezetet ért el, hanem még OTDK-ra is javasolták.
2022. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OTDK helyezettként szégyenérzetem támadt olvasás közben. Egy szabválra komolyabb szintű beadandót írok, nemhogy TDK-ra... Őszintén érdekelne, ki volt az, aki ezt a szennyet OTDK-ra javasolta, mert nyilvánvaló, hogy alkalmatlan a feladatára.
2022. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túldimenzionálni. Nem a két szép szeméért, és nem is a dolgozat alapján kapott heylezést és OTDK jelölést a "hölgy". Gondolom úgy volt vele a bizottság, hogy jobb ha egy dekoratív, fiatal, és talán a fiatalság körében valamennyire ismert lány képviseli az egyetemet egy kamu témával az OTDk-n, mint egy kövér szeplős gyerek egy valós kutatással.
2022. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy illúziórombolás, de az OTDK-t soha nem feltétlenül az nyerte, vagy ért el helyezést, aki meg is érdemelte. Már a bizottsági tagok sem függetlenek, mindegyik lehetőleg a saját egyetemének versenyzőjét akarja helyezéshez juttatni, ha meg olyan nincs, akkor meg a legjobb haverjának/ismerősének/rokonának a versenyzőjét. Rokonom volt bizottsági tag egyszer, én magam részt vettem (másik évben) versenyzőként, ő maga már előre mondta ezt nekem, én sem kaptam jobb tapasztalatokat. Én magam is olvastam olyan OTDK-ra javasolt dolgozatot, ami konkrétan egy plágium volt, csak azt legalább az egyetem nem vitte tovább az országos fordulóra, de megdöbbentem, hogy azt egyáltalán beengedték a kari fordulóra... Ez is olyan, mint az élet többi része, nem korrupciómentes.....
2022. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!