NKE milyen egyetem ?

Figyelt kérdés

Ott javarészt Fidelitasosok tanulnak? Milyen iskola, hogy tetszik?


Azt tudom, hogy politikusok is oktatnak időnként miniszterek is beugranak


2022. dec. 20. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Droid képző.


Olyan, mint a politikai elit. Ostoba csőcselék.


Ne gondolkodj, bólogass és nyalj. Ez az egyetem hitvallása.

2022. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:(


Akkor kerülendő ?

2022. dec. 20. 17:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem biztos, hogy szó nélkül kibírnám mikor a politikus ott nyomja az agymosó dumát, a sok droid meg hipnotizált módon csillogó szemmel tapsolnak…
2022. dec. 20. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kerüld el.
2022. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy értelmes szak.Kurzus váltáskor biztos, hogy megszüntetik.Legalábbis a civil szakokat.
2022. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én idén végeztem ott civil szakon.

Nem politikusok oktatnak, hanem főleg jogászok, doktori fokozatot szerzett emberek a szakterületükből.

Nem, közel se mindenki fideszes, meg nem is téma ez.

Nem, nem úgy kell elképzelni az órákat, mint az 1984-ben a dühöngő gyűlést.


Annyi, hogy csak akkor menj ide, ha tényleg a közigazgatásban akarsz elhelyezkedni. Ha nem, akkor nem érdemes, mert kevés olyan tudást ad, ami a versenyszféraban hasznosítható. Én ezért is jöttem át másik egyetemre mesterre, de sok volt szaktársam maradt ott mesteren. Kinek mi. De nem nevezném az összes ottani hallgatót ostoba droidnak, ez kb olyan általánosítás, mint hogy a Pázmányon csak vallásos emberek tanulnak.

2022. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Annyi, hogy csak akkor menj ide, ha tényleg a közigazgatásban akarsz elhelyezkedni. Ha nem, akkor nem érdemes, mert kevés olyan tudást ad, ami a versenyszféraban hasznosítható. Én ezért is jöttem át másik egyetemre mesterre, de sok volt szaktársam maradt ott mesteren. Kinek mi. De nem nevezném az összes ottani hallgatót ostoba droidnak, ez kb olyan általánosítás, mint hogy a Pázmányon csak vallásos emberek tanulnak."


Azért van egy erős diferencia aközött, hogy egy katolikus egyetemen nem csak katolikusok vannak, meg aközött, hogy egy olyan egyetemre jársz, aminek a végén a Fidesznek fogsz dolgozni.

2022. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!