Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem 'gyűjtősuliban' fegyelmeze...

Nem 'gyűjtősuliban' fegyelmezettebbek a diákok?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy olyan suliban végzem a gyakorlatomat, amire azt mondják hogy 'gyerekgyűjtő'. A diákok teljesítményén ez durván érezhető, viszont nagyon eltántorít az örökös fegyelmezés. Nagyon fegyelmezetlenek a diákok, sajnos a mentoraim óráink is. Nálam azért nyilván még fegyelmezetlenebbek, pedig szerintem elég határozott kiállásom van. Egyszerűen csak érdektelen középiskolasok. Arra lennék kíváncsi, hogy ez mennyire suli függő? Általános jelenség? Egy jobb suliban nem kell 'harcolnod' hogy figyeljenek?

#diák #fegyelmezés #Gyűjtősuli
2022. dec. 13. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgynevezett elit suliba jártam, ott nem volt probléma. Nyilván voltak majomkodások, meg ilyesmi néha, de alapvetően tanulni akartak a diákok.
2022. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy jó környéken lévő suliba jártam, ami felső közép kategóriás sulinak számít (Budapesti suli). Voltak hülyéskedések órákon kívül, néha az órákon, de tanulni jártunk be a suliba.
2022. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Most vagyok végzős egy elég szigorúnak mondott egyházi gimiben. Régen gólyaként rendesen sokkolt, mennyire sokszor nincs rend és milyen majom emberek járnak ide. Általános iskolám igazi falusi gyűjtőiskola volt és azt hittem, itt már végre szelektálják az embereket és csak az fog járni, aki tényleg tanulni akar, tévedtem.

Rendszeres az épületben dohányzás, rongálás, a ló túloldalára billenő ökörködések. Pedig tényleg szigorú iskola, itt nincs dédelgetés, aki nem bírja, mehet el. Csak az első évem alatt 5 osztálytársam ment el. Csak hát mindig jön az utánpótlás, általában pár ilyen balhésabb gyerek van.

Szerintem minden iskolában vannak ilyen majmok, nyilván a számuk nem mindegy.

2022. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!