Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan hogy valaki alkalmat...

Van olyan hogy valaki alkalmatlan a tanulasra,egyetemre?

Figyelt kérdés
Erdekel engem a muszaki palya, de ugy erzem hogy alkalmatlan vagyok ennyit tanulni :/
2022. dec. 11. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Van, persze. De nem is lehet mindenki diplomás. Azokra a munkákra is szükség van, amiket alacsonyabb végzettséggel is el lehet végezni.

De a te konkrét esetedben: ha annyira érdekel, ne add fel az első nehézségnél. Szedd össze magad, feküdj rá kicsit jobban a tanulásra, esetleg kérj segítséget. Tönkremenni azért nem kell bele, de tegyél erőfeszítéseket. Utána majd meglátod, hogy sikerélmény következik-e, vagy egy olyan pont, ahol tényleg érdemes átgondolnod, hogy hogyan tovább.

2022. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hiaba tanulok napi 8-10orat meg szorgalmiban is, folyamat jonnek elo a kerdesek,hogy ezt miert igy kell, es akkor annak is utana nezek!!!

Elso eves villamos hallgato Pecs

2022. dec. 11. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A többiek a szakon ugyanígy kínlódnak?
2022. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A legtobbje
2022. dec. 11. 16:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A tanulasnak ez a normalis menete. Hogy tanulsz, eszreveszed, hogy valamit nem ertesz pontosan, es akkor utananezel, es megerted.
2022. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Az első év ilyen. Még a második is, azt túléled akkor már jó vagy
2022. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"meg szorgalmiban is"

???


Valószínűleg nem valami erős suliból kerültél be az egyetemre, azért nehéz az eleje. Ez még csak az első félév, ne add fel! Rá fogsz jönni, hogy mindennek azért nem muszáj utánanézni, elég a fontosabb dolgoknak.

2022. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szorgalmi idoszak :)
2022. dec. 11. 20:21
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Ja, hogy szerinted az valami hősies dolog, hogy egy felnőtt ember, aki nem dolgozni, hanem egyetemre jár, "még a szorgalmi időszakban is" dolgozik napi 8-10 órát pont úgy, mint mások (csak nála ezt úgy hívják, hogy tanulás)? Épp azért hívják szorgalmi időszaknak, hogy szorgalmaskodjál, hogy mire jönnek a vizsgák, már képben legyél és csak átnézni kelljen. Szóval láblógatásra készültél, meg arra, hogy csak a vizsgaidőszakban kell majd tanulni, addig meg buli ezerrel, értem... Hát akkor Isten hozott a való világban.
2022. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én másodéves infos vagyok Pécsen, melyik tárgyak nem mennek?
2022. dec. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!