Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 63% lett a matek közép érettsé...

63% lett a matek közép érettségim, tudok erről 70% fölé javítani,szerintetek?

Figyelt kérdés
Lényegében az idővel csúsztam meg :/ nem tudtam az utolsó részeket befejezni
2022. dec. 10. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha készülsz rá többet, akkor simán összejöhet. Ezeket elég jól be lehet gyakorolni és akkor gyorsabban is fog menni, úgyhogy abszolút nem lehetetlen.
2022. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írjuk, hogy nem, akkor meg se próbálod?
2022. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de,megpróbálom, csak kissé szomorrú vagyok, ha így elsőre nem ment a közép matek 70%fölé akkor egyetemen ,elfogok vérezni..

Emelteztem infoból az 77% lett, így ha 70 % lesz a matekom akkor

77+70 = 154

154 * 2 = 308

308 + 50 = 358 pontom lenne, az tuti elég az Óbudai-ra, villamosmérnöki

2022. dec. 10. 17:40
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ilyen gyenge matekkal humoros lesz a villamosmérnöki.
2022. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Bántón hangozhat,amit a 4. írt, de tök igaza van. Elég nagy szükség lesz ott matekTUDÁSRA. Érted, nem érettségi eredményre, hanem tudásra. Különben vért fogsz izzadni.
2022. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:/ akkor ezt hanyagoljam?
2022. dec. 10. 18:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Asszem 67 százalékos lett a kozep matekom és mérnök lettem. Ebben is dolgozom nem is rossz pozícióban. Hozzáteszem, hogy az első félévem katasztrofális lett, a matekot is buktam. Szinte feladtam , mindenki azt tanácsolta, de megmakacsoltam magam ès végül sikerült. Több gyakorlatra is bejartam asztaloknál nehezen érthető tárgyakból, hátha másnál jobban megértem , vettem magán zh illetve vizsga felkészìtő órákat amik pokoli hasznosak voltak, tanultam netről, mindenfele jegyzetből amihez hozzáfértem.. így már másodjára átcsusztam a matekon meg a többi nehezebb targyon, de itt megjott az önbizalmam és innentől belejöttem. Ha jól emlékszem az utolsó matekos tárgyam jeles lett,, és mechanika szilwrdsagtan zarthelyim volt hogy nekem lett a legjobb az egész évfolyamban. És ismétlen 67 százalékos közép matekkal mentem. Kitartás és hozzáállàs kerdése a dolog.
2022. dec. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Persze egyszerűbb lett volna azokra hagyatkozni , akik azt tanácsolták, hogy semmi helyen ott ilyen érettségivel, és pláne ezt tanácsolták az első bukott félév után.
2022. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
#8 az 5. vagyok. Nem azt mondtam neki, hogy adja fel :) Csak jeleztem, hogy így kemény lesz. Ahogy neked is az volt. Nem lehetetlen, de húzós.
2022. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég kemény volt. Bevallom volt, olyan reggel amikor úgy keltem, hogy lehet igazuk van, kiiratkozom ennyi volt. Így utólag áldom a sorsot, hogy nem így tettem !!!
2022. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!