Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Corvinus Gazdasági...

Milyen a Corvinus Gazdasági Jog Tanszéke? Vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az iskolánkban szóba került az emelt érettségi. A közgazdaságtannál megtaláltam, hogy kötelező az emelt matek érettségi. De a Gazdasági Jog Tanszéknél csak annyit találtam, hogy mik azok, amiket tanulni fogunk. De a felvételi követelményeket nem találtam meg. Esetleg, aki tud erről valamit az nagyon érdekelne. A válaszaitokat előre is köszönöm.

2022. nov. 29. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz oda felvételizni. Felvesznek a Corvinus valamelyik szakára, és minden tanszékről lesznek óráid
2022. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés így ebben a formában teljesen értelmetlen. Az emelt érettséginek semmi köze egy random egyetem random tanszékéhez. Tanszékre nem lehet felvételizni, egy egyetem karára lehet felvételizni, ott valamely szakra, ahol több tanszékről lesznek különböző tantárgyak. Neked semmi dolgod nincs a tanszékekkel felvételi előtt. Gazdasági Jogi tanszékről értelemszerűen a gazdaság jogi hátterével kapcsolatos tárgyaid legynek.
2022. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Még csak most kezdtünk el róla beszélni, szóval ez még elég új nekem. Véletlenül összekevertem a kart és a tanszéket, ezért bocsi.
2022. dec. 1. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!