Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más borderline sem tudja...

Más borderline sem tudja elválasztani egyetemen, iskolában a tanulást és egy-egy oktatóhoz való kötődést?

Figyelt kérdés
Már nagyon nem bírom, volt, hogy le is írtam az illetőnek, hogy mi bajom, de többnyire nem érti meg.:(( akkor működök, ha kötődök ahhoz az emberhez, akinek teljesíteni kell (ált. tanszékv.), kisebb nagyobb mértékben minden tárgynál előjön, de a nagyobb mértékkel van gond, azt nem tudom kezelni.

2022. nov. 12. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Másokra ráerőszakolod magadat, ezt mindenki gyűlöli. Menj szakemberhez.
2022. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az esetek körülbelül 5 %-ában szenvedek tőle, ha a másik fél túl kedves velem. Nem szoktam elmondani, sokszor csak plátói kötődés, de érzem, hogy borderline és nem egészséges.
2022. nov. 12. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Ez de beteg😬
2022. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14%
Na, ezt a kifogást sem hallottam még az iskolaundorra! Köszi, hogy ma is hallhattam újat.
2022. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!