Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségizők! Hogy megy a...

Érettségizők! Hogy megy a matek? Mennyire problémás számotokra az érettségi, mennyire paráztok tőle, megy úgy összességében mennyire értitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a benyomásom, hogy minden évben vannak olyanok, akik számára a matek kész kínlódás. Azt vettem észre, hogy ebben az évben az eddiekhez képest mintha többen lennének azok, akik számára gondot okoz a matek.


Ehhez kapcsolódóan tenném fel a kérdést, amihez feleletválasztós verziót is csatolok:

Hogy álltok a matek érettségihez?


Ha nem vagy még 12-es, akkor is nyugodtan válaszolhatsz, csak értelmezd át a kérdést aképpen, hog mennyire félsz alapvetően a matektól vagy hogy látod, ha eljön majd az érettségi, akkor miképp fogsz majd hozzáállni.


A kérdésemet nem bontásban teszem fel, kérlek, ennek tudatában válaszoljatok!


Ha gondjaid vannak vele, akkor nyugodtan megírhatod, mivel van gond, mióta és mi okozza azt, hogy gondok vannak a matekkal.


Minden kommentet és/vagy privátot előre is köszönöm és várom érdeklődéssel!



2022. nov. 12. 15:31
A kérdező szavazást indított:
Fiú vagyok - nagyon félek, szorongok tőle, és nagyon nehezen fog menni
Fiú vagyok - alapvetően jó vagyok matekból, de félek és szorongok, hogy jól sikerül-e az érettségi
Fiú vagyok - csak az 5-ös felel meg és nagyon félek, szorongok miatta, hogy ezt sikerül-e megugranom
Fiú vagyok - csak görbüljön... persze nyugtalanít, hogy meglesz-e, de nem parázom túl
Fiú vagyok - Jó vagyok matekból, és alapvetően nyugodtan várom az érettségit
Lány vagyok - nagyon félek, szorongok tőle, és nagyon nehezen fog menni
Lány vagyok - alapvetően jó vagyok matekból, de félek és szorongok, hogy jól sikerül-e az érettségi
Lány vagyok - csak az 5-ös felel meg és nagyon félek, szorongok miatta, hogy ezt sikerül-e megugranom
Lány vagyok - csak görbüljön... persze nyugtalanít, hogy meglesz-e, de nem parázom túl
Lány vagyok - Jó vagyok matekból, és alapvetően nyugodtan várom az érettségit
11 szavazat
 1/1 A kérdező kommentje:
Tudom, árnyalja a képet, hogy közép vagy emelt szinten érettségizel-e. Ha kommentelsz, írandódat ezzel tudod árnyékolni. Előre is köszi!
2022. nov. 12. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!