Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gimiket ajánlatok...

Vivienxy kérdése:

Milyen gimiket ajánlatok újpest/Budapesten?(Csomádon lakok) Nem szeretnek nagyon gyenge gimit se olyan nagyon erosset Az atlagom 4-es A nyelvet erossen szeretnem tanulni. Előre is koszonomm!

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

erössssssssssssset

erösssssssssssssssen

2022. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nyelvre mondanám, hogy nyelvi osztályos gimit keress, de nekem az egyetemen a legtöbb ismerősöm nem volt elégedett a nyelvi osztályokkal. Sajnos a tanáron múlik, meg a csoporton, hogy hogy haladtok, jó gimiben is lehet rossz nyelvtanár. Újpesti Könyves Kálmánban érettségiztem sok éve, szerintem nem erős iskola, de nem is gyenge. Érettségire nyilván egyedül sokat kell készülni mindenhol. Tanárfüggő is viszont, vannak erős, szigorú, meg gyengébb tanárok is, de ez mindenhol máshol is játszik. A legtöbben szerettek odajárni, jó volt a hangulat. Volt mellette szabadidőm, ami nekem nagyon fontos volt. Kilencedik osztály után mentem oda, majdnem a kiégés szélén. Régi sulimban nem biztos, hogy sokkal jobb érettségit tettem volna. (A nevét kár említenem, mert bezárták, én is azért váltottam iskolát.)
2022. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Újpesti Babits Mihány Gimnázium

2. Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium

3. Újpesti Károlyi István Gimnázium

2022. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4-es átlaggal a Könyvesbe elég magas központi írásbelivel lenne csak esélyed bejutni.

Tavaly 172, 2 éve 167 pont volt a felvételi ponthatár a megszerezhető 200 pontból. 100 hozott+100 központi (4 évfolyamoson nincsen szóbeli). 4-es átlag kb. 80 pont, 172-80=92!! 167-80=87 pont körüli központit kellene írnod 4-es átlag mellett. Mondjuk a 8. félévi jegyeidet még egy kicsit feltornászhatod.

A Babits és a Károlyi egy jó központival esélyes lehet.

2022. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Babits, 4. ker.

2. Teleki Blanka, 14. ker.

3. Károlyi, 4. ker.

4. Forrai (angol tagozat), 13. ker.

2022. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

korábbi évek felvételi ponthatárai:

[link]

2022. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Xantus János
2022. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!