Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes a Miskolci egyetemre...

Érdemes a Miskolci egyetemre mennni villamosmérnöki karra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
érdemes.
2010. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak mert valaki azt mondta hogy a vidéki villamos mérnök képzés kicsit kamu szerű, meg nézelődtem pontok tekintetében is és ugye a BME-re 370 kell, viszont a BMF-re meg a vidéki egyetemekre 200 körül... elbizonytalanított
2010. szept. 28. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha kicsit beleásod magad a felsőoktatásba, rájössz, hogy a pontszám a képzés színvonaláról gyakorlatilag semmilyen információt nem hordoz. Ez tehát ne befolyásoljon a döntésedben.
2010. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
A pontszám csak azt jelzi, hogy mennyire "trendi" az adott szak.
2010. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azon vagyok, hogy beleássam magam, köszi,már most sokkal előrébb vagyok :D még annyit, hogy milyen arrafelé a diák élet?
2010. szept. 28. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Borzasztó egyszerű: mindig, mindenki részeg. Ha részt vesz a selmeci hagyományok ápolásában, akkor azért, ha nem, akkor azért. Ha jól tanul, azért, ha nem, akkor azért. Meg úgy általában: ha már egyszer ott van, miért ne igyon?
2010. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező alkoholistává válni, hagyományt őrizni enélkül is lehet (élő példa rá volt osztályfőnököm). Egyébként minden egyetemen divat a piálás (egyes, elitnek nevezett, színvonalában már régen a béka s*gge alatt lévő egyetemeken a drogozás is).
2010. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az egyik kedves válaszoló úgy tesz, mintha máshol csak gumibogyószörp folyna a kocsmában. Az ELTE-n nem ünneplik ha sikerült egy vizsga? A BGF-en nincsenek összerázó bulik? Kari napok? Sport nap?

Mellesleg Sopronban, Dunaújvárosban és Székesfehérváron is őrzik a selmeci hagyományokat. Ott gondolom senki nem iszik.

2010. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hú köszi ilyesmikre gondoltam am tisztában vagyok azzal, hogy az egyetemeken ez így megy, tud valaki valamit arról, hogy gólyabál van-e?
2010. szept. 29. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:
van gólyabál!
2010. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!