Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogász képzést levelezőn el...

Jogász képzést levelezőn el lehet végezni?

Figyelt kérdés

Arra szeretnék menni, de egy ismerősöm azzal riogat hogy nem érdemes belekezdeni.


Kinek mi a tapasztalata?



2022. nov. 6. 21:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10. Bla-bla-bla, és erőlteted tovább ezt a proli okoskodást. Igen, ne aggódj: értettem eddig is, hogy a faék logikádban ez úgy néz ki, hogy van sok-sok jogi szakvizsga és a szakvizsgák részhalmaza egyebek mellett a bírósági végrehajtói szakvizsga, e "logika" alapján pedig maga A jogi szakvizsga is. :D Tényleg kár folytatni, mert itt nyilvánvalóvá vált, hogy semmit nem értesz az egészből. Ott a link fentebb, olvasgasd, emésztgesd! A lényeget még idéztem is neked.


"a nevében van, hogy szakvizsga"


Ez! Pontosan így szoktak érvelni azok, akiknek fingjuk sincs, soha életükben nem tanultak jogot, de nagyon szeretnének jogászkodni. Mer'hogy a szakvizsga az szakvizsga, há' nem? :D Jab+, csak az egyik kb. mindent befolyásol egy jogász életében, a másik meg kb. nulla jelentőséggel bír. Te meg úgy képzeled el, hogy akkor az egyik jogász az leszakvizsgázott bírósági végrehajtásra, az azzal foglalkozhat...a másik meg leszakvizsgázott közjegyzőnek, az meg azzal. :D És a gyakorin adod elő a nagy sztorikat, hogy "képzeljék, az én ismerősömnek két jogi szakvizsgája is van, azt' mégse' megy vele semmire se". :D


Csak tudnám, miért ilyen dilettáns balfékek osztják az észt minden egyes kérdésnél...szerencsétlen kérdező arra kíváncsi, hogy megéri-e elvégezni a képzést, erre megmondják neki a kocsmából, hogy "NEM!!". Olyanok, akik nem végezték el, de ismernek valakit, akinek a bátyja már majdnem. :DD

2022. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!