Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez a stílus a mai tanárokat...

Ez a stílus a mai tanárokat és a szülőket minősíti?

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 24. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem. A rendszert.
2022. okt. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Igazad van, kérdező. Sokkal jobb lett volna, hogyha Pécs már lángokban állna, azt úgyis jobban szeretitek, mint ami 2006-ban volt Budapesten, ugye...


Azért milyen érdekes, hogy a tanárok minden szempontból le vannak sajnálva, mégis számon van rajtuk kérve, hogyha egy diák káromkodik... Egyébként a káromkodást is lehet kulturáltan használni, csak azt is mértékkel.

2022. okt. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. takarodj!
2022. okt. 24. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

#3, te egy szóban bemutattad azt, hogy annak ellenére, hogy elítéled ezt a lányt, te is pont ugyanolyan vagy.

Vigyázz, nehogy a tükör szembeköpjön, ha esetleg belenézel...

2022. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért úgy gondolom van kis különbég, de ha így gondolod jogodban áll.
2022. okt. 24. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Igazad van, van egy kis különbség; te nagyságrendekkel trágyább ember vagy... Az első gondolatod az volt, hogy takarodjak, mert nem vagyunk egy állásponton, a lány pedig egy évtizedek óta fennálló szar rendszer ellen szólalt fel.


Egyébként, hogy jobban értsd; pont azért tette bele a trágár szavakat, hogy sokkal figyelemfelhívóbb legyen. Erre is írtam azt, amit a #2-ben írtam, vagyis a trágárkodást is lehet kulturáltan használni.

2022. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Az előbb megnéztem, miről van szó. Szigorúan formai szempontból (stilisztika, felépítés) én elég gyengének éreztem ezt a beszédet, de ne felejtsük el, hogy egy 18 éves gyerekről van szó, akinek még nincs kellő élettapasztalata, és nem kapott megfelelő képzést retorikából. Azok a problémák, amik elvezettek ehhez a beszédhez, azok viszont nagyon is valósak, és kifejezetten örülök, hogy elérik a mai fiatal generáció ingerküszöbét. Remélem, a lánynak nem lesz ebből komolyabb problémája így végzősként abban az iskolában.
2022. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
81%

Ugyan nem vagyok tini, de ez egy slam poetry. Egy fiatal lány elmondja az igazságot, amit érez a hazug, rabló, korrupt politikusokról. Azoknak és a f.sz.póiknak kell szégyellni magukat, nem a lánynak.

Lehetett volna trágár szavak nélkül is akár, csak akkor nem erről beszélne a fél ország.

2022. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!