Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS!?? Mit csináljak??

SOS!?? Mit csináljak??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bonyolult a sztori!

Szóval...

12-b-be járok. Az osztályom úgy érzem hogy utál. Úgy érzem HA meghalnék, a 2 legjobb barátnőmet érdekelné csak! És lehet át kéne mennem másik osztályba, de szerintem ott is "utálnának" mivel a 12-a az egyáltalán nem olyan, mint a mostani osztályom.Kibírni tuti, hogy nem fogom tudni ezt az egy évet így. Szerintetek mit csináljak?



2022. okt. 20. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Mit értesz az alatt, hogy nem bírod ki? Kibírni kibírod, ha úgyis utálnak akkor nem a barátaid.. Vagy bántanak? Mivel bántanak?
2022. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
És ez 4 év alatt nem érdekelt? Vagy ez új osztály? Mi az, hogy "úgy érzed"? Ha nem bántanak, nem szekálnak, akkor honnan érzed, hogy utálnak? Mindjárt leérettségizel, május elején már a vizsgák kezdődnek, most meg október vége van, és lesz egy hosszú téli szünet.
2022. okt. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha eddig kibirtad ez utan is ki fogod

Foleg ha nem is bantanak

Szard le oket

2022. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindig a hátam mögött kibeszélnek az ilyen "menő" srácok meg lányok, nem csak engem, egymást is, de ha én egy rossz szót mondok valakire azonnal mondják, hogy milyen sz@r barát vagyok, hogy "kibeszélek" valakit. És nem, eddig nem voltak ilyenek, nem tudom, hogy mi bajuk van.
2022. okt. 20. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szard le oket

Azzal se foglalkozz ha kibeszelnek

Engedd el


Ha neked akarnak kibeszelni valakit ne mondj semmit csak hallgass


Vagy ha kerdeznek hogy de nem? Mondd hogy nem tudom.

Nem kell valaszolni

2022. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2022. okt. 20. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted ha elmész dolgozni ott mi lesz? :D
2022. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Két hónap van hátra az érettségiig. A tanulásra koncentrálj, ne ilyen hülyeségekre. Vigyél könyvet és olvass szünetekben, vagy írj leckét. Nem kell ilyen idiótákkal barátkozni.
2023. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!