Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Novemberben lehet szintemelő...

Novemberben lehet szintemelő érettségit tenni?

Figyelt kérdés

Most májusban fogok érettségizni, 4 év kihagyás után, a továbbtanulás a cél. Szeretnék matekból emeltezni ,viszont nem hiszem ,hogy ennyi mindenre egyszerre fel tudok készülni májusig, pl a törit szinte teljesen elfelejtettem már, tehát rengeteg anyagot kell újra átvennem.

Arra gondoltam decemberben leteszem a nyelvvizsgát, májusban megírom a középszintűt mindenből, (remélhetőleg jól sikerül( nem a bukástól tartok, csak az eredménytől)), és akkor lenne ~fél évem felkészülni az emelt matekra. Ez lehetséges? Novemberben csak javító-,pótló vizsga van, vagy lehet szintemelőzni is?



2022. okt. 11. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az október/novemberi érettségi vizsgaidőszak írásbeli része már októberben lezajlik, novemberben vannak a szóbelik (ugyebár emeltszintű matekon is van)


Minden típusú vizsgát, legyen szó javító, ismétlő vagy szintemelő érettségiről, le lehet tenni a tavaszi és az őszi vizsgaidőszakban is


Sok sikert kívánok!

2022. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ☺️
2022. okt. 11. 11:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de érettségi után pénzért. Szeptember 5. a jelentkezési határidő.
2022. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Habár ha kihagytál, akkor így is minden fizetős. (Előző)
2022. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs már tanulói jogviszonyod, akkor ha jól tudom bármit tehetsz. Természetesen fizetős.
2022. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Esti gimibe járok szóval az első nem lesz még fizetős, a szintemelőt nem bánom,csak sikerüljön. ☺️
2022. okt. 11. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!