Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan ember, aki imád...

Van olyan ember, aki imád iskolába járni, és rosszul van, ha nem mehet iskolába?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek járni, de felnőttképzéses vagyok. De azért nem vagyok rosszul, ha nem mehetek.
2022. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig is szerettem, és szeretek a mai napig is (igaz, már csak levelezőn van időm suliba járni). Rosszul érzem magam, ha nem tudok menni, mert szeretem is, érdekel is, de fizikai tüneteim nincsenek.
2022. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
A szüleim révén nincsenek anyagi problémáim, így a hobbimnak élek. Tanár vagyok egy iskolában és imádom a munkámat. A nyári szünet nekem túl hosszú.
2022. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Diákként most már szeretek iskolába járni, szünetekben is hiányzik (hétvégén azért még elvagyok :D). Rosszul viszont nem szoktam lenni, egyszerűen a hangulatom rosszabb, ha már hiányzik nagyon az iskolai környezet.
2022. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk általános iskolai ballagáson volt egy csaj, aki torka szakadtából üvöltve bömbölt, mint egy kisbaba mikor vonoltunk. Mai napig emlékezetesen nevetséges volt, amit leművelt. Én nem sokkal utána haladtam. Szüleimmel röhögve összenéztünk. Még ők is mondták mennyire kínos volt. Egyik főbaszogatóm volt az osztályban. Na hát neki szerintem ez volt az orbitális trauma, hogy nem tudott többé csesztetni. 🤣
2022. szept. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, pedig munka mellett járok egyetemre már. :)
2022. szept. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretek egyetemre járni, van hogy várom, hogy legyen az x vagy y órám. Rosszul nem leszek, viszont szomorú voltam, ha mondjuk elmaradt az órám, mert vártam.
2022. szept. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!