Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskola esti képzéssel, kollégi...

Iskola esti képzéssel, kollégiummal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Olyan iskolát keresek Budapesten ahol van felnőttképzés/ esti tagozat + kollégium. Esetleg tud valaki ilyet?
2022. szept. 17. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Estin kollégium? Ahhoz, hogy egy héten kétszer pár órára bemenj?
2022. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Hogy lenne már? A nappalisoknak sincs elég kollégiumi hely. Esti meg direkt azért van, hogy munka mellett csinálhasd.
2022. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ilyen. Vagy közelebbi suliba menj, vagy menj nappalira. Én àtérzem egyébként, két évig ingáztam Debrecenbe esti suli miatt, úgy hogy én Borsodban laktam/140 km/. Nálunk nem indult az a szakma, amit én kinéztem magamnak, így odakeveredtem. Laktam ott egy félévet szobaalbiban, de aztán inkább hazamentem olyan szörnyű volt/pedig három albit is kipróbáltam/. Nappalin meg nem indult a szakma, úgyhogy maradt az ingázás. Busszal pokoli hosszú volt, de végül csak véget ért, és levizsgàztam.
2022. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!