Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Heti 2 testneveles felmentes...

VandUwU kérdése:

Heti 2 testneveles felmentes segitseg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint minden iskolaban, az en iskolam is lehetoseget adott arra, hogy heti 2 testnevelest, kivalts azzal, hogy sportolsz.


Nekem sajnos az idom nem engedi ezt meg, es nagyon nem szeretem a tesit (tanarom miatt) szoval nagyon sokat segitene, ha valaki tudna nekem segiteni igazolast szerezni. <33



2022. szept. 10. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Ha nem sportolsz és nincs semmi egészségügyi problémád, ugyan mi jogalapon akarsz lógni a tesiről?

Inkább örülj neki, hogy mozoghatsz.


Az meg mese habbal, hogy nincs időd... csak nem szánsz rá. Mindenkinek arra van ideje, amit fontosnak tart. Te a mozgást nem tartod annak, ezért nincs időd. Ennyi az egész, nem kell túlkombinálni.


Ha annyira gáz a tanárod, akkor jelezd ezt másnak (tanári kar, igazgatóság stb), de mindenképp

TESIZZ!

2022. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.: Anyád elmegy egy sportdokihoz, és visz neki pénzt.


2.: Be íratkozol a helyi foci, karate, lovas,...helyre, fizetsz, de nem mész soha oda, csak mindig felveszed a papírt.

2022. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Sok konditerem tud egyesületi igazolást adni, és nemigazán érdekli őket, hogy miután kifizetted, bejársz-e vagy sem.
2022. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer órarendileg beépített tesi a másik kettő óra is, és 45 perc egy óra, nem tudom miért fáj ez, az meg végképp nem igaz, hogy nincs rá időd. Miután épületen belül "nincs időd" odamenni a tornaterembe és 45 percet mozogni, feltételezem arra sincs időd, hogy utazz valamilyen egyéb sport vagy táncórára, ami tudna igazolást adni. Az életben később is lesz rengeteg "nemszeretem, nemakajom" dolog, például főnök, munkatárs, akit utálsz, az iskola is erre készít fel. Én is kibírtam, más is kibírta. Emellett ingyen van legalább. Az összes többi megoldás pénzbe kerül. Nekem a pofám leszakadt volna, ha otthon azért kértem volna pénzt, hogy kamuigazolást szerezzek úgy, hogy nem tervezek odamenni a másik helyre sportolni. Persze, ha nektek lesz fölös pénzetek a megemelkedett rezsiárak mellett, akkor nem szóltam.
2022. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én azért megértem, nálunk ezt a két tesit bele sem építik az óra rendbe és ha nincs igazolásod akkor valamelyik nap bent kell maradni 8.-9. órára tesizni. és nem tudom ki mikor járt suliba a válaszadók közül, de mostanában nagyon is nehéz és sok időt vesz el. nekem sincs időm, de nekem rossz a kezem is(műtötték) így egy barátom "szerez". érdemes lehetne esetleg megkérdezned az osztálytársaidat hogy nem e tudnának neked is hozni egy igazolást
2022. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!