Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanult valaki itt korábban a...

Tanult valaki itt korábban a Miskolci Egyetemen?

Figyelt kérdés

- Melyik karra/szakra jártál?

- Mettől meddig jártál az egyetemre?

- Mennyire szerettél oda járni?

- Milyen emlékeid vannak az ME-ről?



2022. szept. 4. 19:51
 1/2 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Gépészmérnöki kar, infós szakok


Lassan 10 éve kezdtem a bsc-t


Szerettem oda járni, élveztem az alapképzést ezért mentem tovább mesterre, majd maradtam tanítani is.


Nem vagyok egy nagy mesélő, illetve viszonylag nehéz összehasonlítani más egyetemekkel, tekintve hogy máshova nem jártam, de összeségében szerintem egy jó egyetem.

Van lehetőséged végiginni a 3.5(vagy 6-10) év alapképzést ha olyan vagy, de simán meg lehet csinálni kisegérként is.

Viszonylag sok lehetőség van, sok baráti kör, sok érdeklődési csoport akikkel tudtok hasonló dolgokat csinálni, bár sajnos a legtöbbnél az érdeklődési kör kezd eltolódni a pia irányába, de még akadnak jók.


Egy helyen van minden, konkrétan egy egyetemváros, ahol a tanulmányi épületek mellett vannak a kollégiumok, illetve a város legolcsóbb lakóparkja is, ha inkább albérleteznél. Van mellette egy lidl sétatávra illetve egy nagytesco 2 zsugor vízzel is kibírható távra.

Szórakozóhelyekkel is el van látva.


A tömegközlekedése pár éve az éppen elégséges szintet veri sajnos.


A fenntartóváltás szerintem jót tett neki, motiváltabbak lettek a tanárok, illetve már emberibb bérek vannak, így van esély arra hogy nem minden jöttmenttet befogadunk (mint engem doktori nélkül) hanem akár szelektálnak

2022. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem járt jogra. Szerette az egyetemvárost, sok buli is volt, szerintem jó volt a közösségi életük. Tanároktól nem volt elájulva, de jogon belül szerintem sehol nincs jó tanári kar :D
2022. szept. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!