Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános vagy középiskolában...

Általános vagy középiskolában éreztétek jobban magatokat?

Figyelt kérdés

2022. szept. 2. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Középiskolában.
2022. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Az osztálytól is függ. Általános utolsó 2-3 évében nagyon szemét módon viselkedett velem néhány osztálytársam. Főleg az, akit korábban a legjobb barátaim közé soroltam.

Előtte minden szép és jó volt.

Szóval inkább a középiskolában.

2022. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Egyikbe sem éreztem jól magam.


De ha nagyon választani kell akkor már a középiskolát mondanám, viszont ott is belekerültem egy olyan társaságba ahol szivattak.


Annyi volt a különbség, hogy a középiskolai szivatásokban nem volt rosszindulat, hanem csak éretlen fejjel azt gondolták, hogy ez vicces. 12.-ben már nem szivattak mert addigra benőtt a fejük lágya.

2022. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyik szinten sem éreztem jól magamat. Viszont mivel középiskolában elkezdtem inni, azt sokkal jobban viseltem.
2022. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
94%
mindkettő pokolian szar volt
2022. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola alsó tagozat egy iszonyat boszorka volt az osztálytanító, gyűlöltem.

Felsőben jó volt, az osztályban is volt több barátnőm, nem szekált senki.

Gimi meg a pokol volt, még néha most is álmodom róla. Az osztályban volt több bullyer is, és a tanárok is elmebetegek voltak.

Néha elmegyek osztálytalálkozóra, és meglepődve tapasztalom, hogy mindenki azt mondja, szerették a sulit, és a gyerekük is ide jár. Én a közelébe sem engedem a gyerekemet ennek a sulinak.

2022. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

MIndkettő jó volt.

Bár pontosítanék: középiskola felénél költözés miatt sulit kellett váltanom, a második középiskolában nem éreztem túl jól magamat, de az elsőben nagyon. ÁLtalánosban is.

Most már bőven felnőtt vagyok, osztálytalálkozókra az általános iskolai társasággal és az első gimim társaságával járok, az a suli, ahol végül érettségiztem, nem érdekel.

2022. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Összességében véve mindkettő inkább semleges volt, de ha választani kéne, akkor a gimit mondanám. Igazából a legjobb az egyetem volt, de az itt nem opció.

Ha akármelyikre visszagondolok, sok dolog nem jut eszembe egyikről se. Nem volt se kiemelkedően jó, se kiemelkedően rossz. Nem voltam túl népszerű, de nem is igazán szivattak. Mondjuk mindkettő esetében a legjobb része a napnak az volt, amikor hazamentem a suliból.

2022. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az általános iskolát nagyon szerettem, de a gimnáziumot végig utáltam.
2022. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
52%
Gimnázium. Ott már kialakult a baráti társasága mindenkinek (legalábbis nálunk), senki sem "maradt egyedül", és ami a legjobb volt, hogy akik nem voltak jóban, ők se szekálták egymást, hanem inkább kölcsönösen távolságot tartottak.
2022. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!