Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu-n nem találom a...

Felvi.hu-n nem találom a pszichológia szakot a ponszámítási kalkulátornál?

Figyelt kérdés

Meg akartam nézni, hogy hány pontom lenne, ha egyetemre szeretnék menni pszichológiára(alapszak)(Szeged) és akárhol kerestem nem találtam a pontszámítási kalkulátornál a pszichológia szakot. Most lehet vak vagyok vagy én nem tudom, de átnéztem kb 100x. Be is linkelem az oldalt.

Rámentem, hogy SZTE, aztán kiválasztottam a BTK-t, és az összes szakot átnézve egyszerűen nem találom a pszichológiát. Telefonon is megnéztem, de ott sem adja ki.

Kérlek nézzétek meg, hogy nektek működik e vagy sem.

Ja és van ilyen szak(!), tudom, hogy van mert a SZTE weboldalán ott van.


[link]


Előre is kszönöm az értelmes válaszokat!



2022. aug. 30. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a pótfelvételi miatt nem látod?
2022. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kalkulátor most még a pótfelvételis szakokat veszi csak figyelembe. Állítsd be a pécsi képzést, ott indult a pótfelvételin is pszichológia (azt hiszem, angolul és önköltségesen, de a pontokat ugyanúgy számolják).
2022. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugodtam:)
2022. aug. 31. 00:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Decembertől. És egyetemenként más lesz a pontszám a plusz pontok miatt. De mostanában mindenki pszicho szakra akar menni, 40+ évesek is. A jeles diploma önmgában nem elég és jövőre sem lesz elég, kell hozzá plusz pont. Ha középsuliból jössz, akkor is kösd fel, vagy válassz piacképesebb szakmát, mert most dömper számra készülnek a pszichológusok.
2022. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, nem. Csak jövőév után lesz egyedi pontszám, bocs. Most még mindenütt uannyi lesz a pont.
2022. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!