Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen hogy kell igazolni...

Egyetemen hogy kell igazolni a hiányzást?

Figyelt kérdés
Most kezdem az egyetemet szóval még nem tudom hogy mennek ott a dolgok😅 Orvosi igazolást kell vinni gondolom? És azt kinek kell bemutatni? Mennyit lehet egyáltalán hiányozni?

2022. aug. 28. 10:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
8: Bge pénzügy és számvitel szak
2022. aug. 28. 16:20
 12/12 anonim ***** válasza:
24%
Mikor szoktak lenni a vizsgálataid? Mindig máskor, vagy általában reggel? Mert az órarendet javarészt te alakítod, ha pl. délelőtt szokott lenni inkább orvosi vizsgálatod (például vérvételek általában reggel), akkor ne vegyél akkorra órát, ha meg tudod variálni. Én például hasonló okokból minden szemináriumomat délutánra tettem, este nyolcig, hogy a délelőttöm szabad legyen. De nem biztos, hogy máshol is tartanak még ilyen késői órákban szemináriumot. De pl. volt olyan, hogy kifejezetten szerdánként kellett orvoshoz mennem, így ilyenkor a többi napot zsúfoltam be, és a szerdát szabadnak hagytam. Nyilván lehet, hogy volt akkor is órám, csak nem kellett kötelezően bejárni, így nem volt probléma.
2022. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!