Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem találom a beiratkozá...

Miért nem találom a beiratkozási lapot a Neptunban?

Figyelt kérdés
Néztem az általános nyomtatványok fül alatt, de nincs ott semmi
2022. aug. 26. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát az Információk/Általános nyomtatványok fül alatt vagy, ez már fél siker. Mégiscsak ott kéne alatta lennie a Beiratkozási lap sornak is, és mellette jobb oldalt a "+" jelre kattintva elérhető a nyomtatás. A beiratkozási lap eléggé alaptartozéka a Neptunnak az első belépés pillanatától ott kell látnod. Ha mégsem, mutatsz esetleg egy képernyőképet arról, hogy mit látsz?
2022. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudok képernyőképet csatolni.

Van egy nagy szürke sáv ott, amibe az van írva, hogy név, altípus, megjegyzés.

Alatta egy fehér sávba az van írva, hogy nincs találat.

2022. aug. 26. 15:40
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó, semmi megvan, fals alarm. :D

Egy csoportba lett írva az infó, hogy vinni kéne a beiratkozási lapot, de kiderült, hogy ez nem mindenkit érint, csak aki xy karon van. Szóval mint kiderült nem is kell vinnem. :D

Engem meg itt ett a fene kb egy órán keresztül, hogy valamit tuti elbszarintottam, oszt jövő héten gólyatábor+beiratkozás.🤦🏻‍♀️

2022. aug. 26. 16:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk furcsálltam, mert a tájékoztató e-mail nem írt ilyesmit, csak így voltam vele, hogy nem kérdezek vissza rögtön, hanem minden létező platformon próbálok rájönni, hogy mi a baj. (Literálisan végignéztem az összes Neptunhoz kapcsolódó e-learninges izét) Aztán valaki a csoportban megelőzött a kérdéssel. :D
2022. aug. 26. 16:38

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!