Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mezőkövesdi Széchenyi István...

Mezőkövesdi Széchenyi István Technikum vélemények?

Figyelt kérdés

Oda vettek most fel esti tagozatra gépjármű mechatronikai technikus szakra.

Tavaly jártam egy félévet a Szemerébe Miskolcra, de csapnivaló volt az oktatás, így gondoltam megpróbálom Mezőkövesden is. Még a beiratkozásig van időm/egy pár nap/.

Kinek milyen tapasztalatai vannak az iskoláról? Jók a tanárok? Esti tagozata milyen? Nekünk is kell majd estin misére járni meg ilyenek?

A Szemerében kb semmit nem tanultunk, azért íratkoztam ki. Remélem itt azért már fogunk tanulni normálisan.

Esetleg van itt olyan, akit szintén felvettek oda?

Nyilván aki azt se tudja melyik iskoláról van szó, vagy semmi tapasztalata nincs róla, az ne írjon semmit! Nem érdekel! Csak értelmes válaszokat várok! Rosszindulatú idióták kíméljenek!


2022. aug. 26. 14:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!