Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Metropolitan designkultúra szak?

Metropolitan designkultúra szak?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom ,akik tényleg vagy oda jártak vagy pl metropilitan művészeti szakokra

Levelező szakra van szükségem és azt hallottam ,hogy a művészeti képzése elég jó az egyetemnek és nem is sajnálják rá a pénzt



2022. aug. 13. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Metu 🤢
2022. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi bajod a Metu-val? A művészeti képzéseiről szó szerint csak jót hallok. A többin nincs ismerősöm.
2022. szept. 2. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Művészeti képzések rengeteg más egyetemen vannak ingyen. Semmi baj nincsen a fizetős szakokkal, de a metu kifejezetten azoknak jó akiket mashova nem vesznek fel, és hajlandóak érte fizetni. Nem gyakorlatias a képzésuk.


Több ismerősöm is jár oda, művészeti képzésre is egyaránt, mindegyik megbanta, mindegyik ment volna mashova inkabb. De nem oda járok így személyes tapasztalatom nincs.


Nem tudom a szak ahova szeretnél menni máshol van e, de hallomasok alapján a mome sokkal jobb pl

2022. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat designkultura az pont “csak” 300 ezer es mashol ugyanannyik a nem allamis kepzesek kb

En csak a MOME s ismeroseimtol hallom h jaj de rossz nekik stb, plusz nagyon messze lenne nekem

2022. szept. 2. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazabol nem tudom, mert egyik szakra se járok így nyilvan ezek csak hallomasok

Ha messze lenne az természetesen nem jó, én se mennék olyan egyetemre ami messzebb van

De azt válaszd ami neked tetszik, én nem akarok senkit megbantani vagy rosszat mondani semmiről

2022. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!