Egyetemen puskázni?

Figyelt kérdés

Alapból nem folyadnék ehhez, de van egy tárgy, amiből újra kell vizsgáznom majd és óriási az anyag és a követelmény is teljesíthetetlen.

Vkinek van bevált tippje? Telefon nálam nem jöhet szóba, azt nagyon neccesnek érzem és a tanár is folyamatosan figyel. Idáig mini papírra írtam ki, amennyit tudtam, dehát ez nyilván nem elég.


2022. aug. 10. 11:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Meg kell tanulni, nincs mese. Ha nem sikerül, következő félévben megint felveszed.
2022. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
A "hogyan puskázzunk?" kérdés körülbelül olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy "hogyan csajozzunk?". Anélkül, hogy ismernénk téged, a tanárt, a vizsgahelyzetet, lehetetlen egzakt választ és hasznos tanácsot adni, addig meg olyan általános megoldásokat tudunk pufogtatni, amiket a neten is megtalálsz.
2022. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Életemben egyszer készültem puskázni egyetemen, egy olyan tárgyból, ami nagyon nem érdekelt, és hatalmas volt az anyag. Egy kis füzetkét csináltam, a legkisebb még olvasható betűmérettel nyomtatva, csak azokkal az adatokkal, amiket két nekifutásra nem sikerült megjegyezni. Tudod, mi lett a vége? Élesben nem volt szükség a puskára, mert mire legépeltem, kinyomtattam, kivagdostam és összefűztem, meg is tanultam az anyagot. Javaslom a módszert.
2022. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező! Nincs olyan tárgy, amit nem lehet teljesíteni. Tanulj.
2022. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer puskáztam. Papíron kellett vizsgázni egy olyan tárgyból, amire volt egy ppt tananyagnak. Számítógépes terembe volt a vizsga, amit előre tudtam. Természetesen a számítógépet nem szabadott bekapcsolni. Előre elkészítettem a ppt-t úgy hogy minden 2. dia fekete képernyő. A rájuttatása viszonylag egyszerű volt, mivel előző óra gépes volt, akkor előkészítettem a terepet. Amikor mondta a tanár hogy gép kikapcs, én nem kikapcsoltam, hanem a bekapcsolt állapotot jelölő lámpa és a hdd olvasást visszajelző elé tettem a tolltartót. A gépet direkt úgy választottam, hogy a tanári géppel szembeni legyen, hogy ha hangja van összetéveszthető legyen a tanári géppel, de a tanár helyéről ne lehessen látni a képernyőm. Tudtam puskázni, úgy hogy teljes képernyőre tettem a puska ppt-t, amikor éppen nem kellett nézni vagy sétált a tanár az én oldalamon egyszerűen átváltottam egy üres diára (a fekete képről nem mondod meg, hogy be lenne kapcsolva a gép) Arra is figyeltem, hogy a billentyűzeten se a num lock, se a caps lock ne legyen bekapcsolva. Amikor már nem volt szükségem a puskára, kész voltam monitor kikapcs és utána a gépet is kikapcsoltam a gombjáról, vártam 3 percet és aztán adtam be, hogy biztos, hogy leálljon addigra, míg elveszem a tolltartót. 5-ös lett a vizsga.
2022. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kivéve annak, aki lerendezi azzal, h tanuljam meg. Nem arról van szó, hogy nem akarom megtanulni, heteket készültem rá a vizsga előtt, és az utóvizsgára is elmentem. A tanár követelménye unreális, a fél szak megbukott. Van, aki telefonról puskázott, van aki fülhallgatóval. Elfogadom, hogy van néhány ilyen tárgy, de másból miért tudok elsőre jó jegyet szerezni? Emiatt meg nem akarok csúszni, ezért szeretnék vmi biztonságot adó puskát készíteni majd.

Utolsó: Nagyon profi módszer, mindenre gondoltál.:D Írásbeli a vizsga, így nálam ez nem opció.

2022. aug. 10. 13:44
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös vagyok, amúgy az 1. és utolsó puskázásom volt, utána önszorgalomból megtanultam, a puskázás is amúgy csak azért volt, mert elfelejtettem a vizsgát, így az előtte lévő számítógépes órán csináltam meg a puskát jobb híján. A mellettem lévő észrevette amúgy, de szerencsém volt és nem buktatott le, mivel jóban voltam vele és immáron ő is igénybe vette, mivel közel volt hozzá a billentyűzet :D
2022. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 NTBS ***** válasza:
100%
Lehet, csak ne bukj le.
2022. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván csak az tudja, hogy mit jelent amikor azt mondja valaki hogy "teljesíthetetlen" egy tárgy aki járt egyetemre ÉS nem büfé szakon. Vannak olyan tárgyat pl mérnöki szakokon amin bizony puskázni kell, nincs mese... De ezt is meg kell tanulni. Állásinterjún se azt fogják kérdezni, hogy puskaztal-e hanem hogy van-e diploma. A többi meg úgyis munkahely specifikus tudás...

Tehát puskazz. Mindenki azt csinálja, megsugom. Én pl wordben csináltam egy kicsi füzetet a legkisebb betutipussal, aztán össze hajtogattam.

2022. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

#9. "Vannak olyan tárgyat pl mérnöki szakokon amin bizony puskázni kell, nincs mese... "


Hát persze, Móricka.

2022. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!