Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki járt oda, vagy hallott...

Aki járt oda, vagy hallott róla milyen a Pécsi Apáczai Gimnázium?

Figyelt kérdés
Most megyek 9.-be oda és nagyon izgulok.. Nem tudom mire számítsak, vagy mit csináljak pl beilleszkedés terén, vagy hogy mennyire nehéz a tanulás, milyenek a tanárok stb.. Régi sulimba senkivel se voltam igazan jóba vagy ha igen akkor kibeszéltek stb piszkáltak szóval tényleg rossz volt ott, és félek hogy itt is hasonlókat tapasztalok

2022. aug. 4. 19:23
 1/2 anonim válasza:
Szia, azóta már ott tanulsz,mik a tapasztalataid, hogy tetszik!?
2022. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1-es, nagyon jó a suli a közösségre értve főleg, a tanárok közül talán van akik sokat elvárnak, és nyilvan itt is sokat kell tanulni, de szerintem nem egy nehéz suli és nagyon elfogadóak mindnekivel szemben:)
2022. szept. 28. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!