Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem látom a pontszámom...

Miért nem látom a pontszámom a felvi.hu-n?

Figyelt kérdés
Ma van a sorrendmódosítási határidő, meg a hiányzó dokumentumok feltöltésének határideje. Elvileg mindent feltöltöttem (az érettségit nem kell) de nem látom sehol a pontszámom, es aggódok. Mit javasoltok?

2022. júl. 7. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Bár megértem, hogy aggódsz, próbálj meg egy kicsit lehiggadni. Elviekben ma éjfélig kell megjelennie a pontszámoknak, s ha tényleg mindent jól töltöttél fel, akkor felesleges idegeskedned. Minden bizonnyal az történhetett, hogy az adataid az utolsó etapba kerültek, ezért még (!) nem kerültek feldolgozásra.

Az érettségi bizonyítványt a lelked megnyugtatása végett feltöltheted, egyik (volt) osztálytársamnak is ezt tanácsolták ügyfélszolgálaton a napokban (konkrétan azt mondták neki, ha biztosra szeretne menni a jelentkezését illetően, akkor töltse fel, de gondolom csak azért tanácsolták neki ezt, hogy ne szorongjon annyit miatta).

Illetve megpróbálkozhatsz te is az ügyfélszolgálatnál érdeklődni, de nem tudom, mennyire vannak leterhelve jelenleg. Kitartást, és mindenképpen írj, mi a helyzet! ;)


U.I.: Meg tudod nézni a pontszámítás indokát, ha rákattintasz az egyes jelentkezési helyekre, ott leírják, hogy milyen okból kifolyólag állsz jelenleg is 0 ponton, bár nagy valószínűséggel még nem kérték le az érettségi bizonyítványod az adatbázisból.

2022. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ma felhívtam ugyanezzel a problémával őket és azt mondták nem kell aggódni, a határidő rájuk nem vonatkozik, lehet, még nem kaptak meg mindent, ami alapján számolják a pontokat (érettségi pl)
2022. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat!:) nekem azt irja a felvi hogy: Középfokú végzettséget igazoló érettségi eredmények hiányában pontszám nem számítható


Szerintem nem töltöm fel az érettségit ha felesleges de remélem majd hamarosan azért megjelenik a pontszámom

2022. júl. 7. 16:08
 4/5 A kérdező kommentje:
A százalékaim az érettségin megjelentek, gondolom a pontszámom is meg fog majd:)
2022. júl. 7. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, általában az érettségi eredmények megjelenése után látható a pontszám. :)
2022. júl. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!