Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE HHK-n van még, akinek nem...

NKE HHK-n van még, akinek nem rögzítették az alkalmasságit és pontszámot sem ír ki?

Figyelt kérdés

2022. júl. 3. 15:49
 1/10 anonim válasza:
Szia! Ugyan ez a helyzet nálam is, ma tervezem őket felkeresni ez ügyben
2022. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Írd majd meg válaszban ide, hogy mit mondtak légyszi
2022. júl. 4. 11:32
 3/10 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a szitu. Azért nem ír ki pontszámot mert addig nem számolnak érettségi pontot ameddig nincs rögzítve alkalmassági. Remélhetőleg az egyetem néhány napon belül feltölti. Láttam egy régebbi kérdést ahol azt írták hogy július közepén rögzítették csak. Bár ez már régi kérdés volt, szóval reméljük hogy mostmár mihamarább elvégzik.
2022. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Az első vagyok.


Azt mondták, hogy még nem érkeztek meg hozzájuk az eredmények (gondolom Kecskeméten pihennek még). Nem kell aggódni, a 7.-ei határidő csak ránk vonatkozik, ők később is feltölthetik ezeket.

2022. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
És a nemzetbiztonsági hozzájárulást nektek már feldolgozták?
2022. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem még azt sem, az van kiírva, hogy feldolgozás alatt.
2022. júl. 4. 14:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet,még olyan kérdésem lenne, hogy az orientációs beszélgetés alkalmasságáról kapott elismervényt fel kell tölteni?Úgy gondolom, hogy nem,de biztosra akarok menni.
2022. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neaggodjatok emiatt, pár évvel ezelott is igy mukodott, utolso pillanatig huztak a dolgot, nem kell megijedni
2022. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7-es, nem kell feltölteni, mondták ott.
2022. júl. 5. 15:06
 10/10 anonim válasza:
Elismervény alatt ti az ott kapott jegyzőkönyvet értitek? Csak mert nekem nem tiszta, remélem azt nem kellett leadni...
2022. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!