Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen is segítenek felelés...

Egyetemen is segítenek felelésnél?

Figyelt kérdés
Kap rávezetést az ember, vagy egyből bukó a dolog? Itt most nem arra gondolok, hogy semmit nem tud az illető, hanem ha valahol megakad, mint érettségin mondjuk. Emelt törin egy kérdésnél megakadtam, de rávezettek, s nem vontak le sok pontot.
2022. júl. 4. 15:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Régen végeztem, de akkor azt tapasztaltam, hogy mindig azt szivatták meg, akin látszott, hogy fél.
2022. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
10. Igen, ez tényleg szemétség. Ok, buktassa meg azt, aki nem tudja az anyagot, de ezért a csoport másik tagját is. Komolyan, mint egy politikus, aki azon élvezkedik, hogy megoszthatja a társadalmat, az oszd meg, s uralkodj elven. Remélem azért nem ez lesz jellemző. Mert akkor bele se vágok szerintem.
2022. júl. 4. 18:26
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan tanár, aki vizsga előtt folyton hangoztatta, hogy ha valaki nem tud valamit a vizsgán, az nem probléma. Ő segít, ő feldobja a labdát, és a diákon múlik, hogy letudja-e csapni. Illetve hogy a vizsga előtti napon már ne tanuljunk, hanem legyünk kipihentek, hogyha valamit nem is tudunk, akkor azért tudjunk koncentrálni és gondolkodni, és így meg van az esély arra, hogy akár ott a vizsgán együtt rájöjjünk a megoldásra.
2022. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!