Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen is segítenek felelés...

Egyetemen is segítenek felelésnél?

Figyelt kérdés
Kap rávezetést az ember, vagy egyből bukó a dolog? Itt most nem arra gondolok, hogy semmit nem tud az illető, hanem ha valahol megakad, mint érettségin mondjuk. Emelt törin egy kérdésnél megakadtam, de rávezettek, s nem vontak le sok pontot.
2022. júl. 4. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2022. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem egyetem, hanem oktató függő. A kínos csendeket senki nem szereti, de konkrét rávezetésre én nem emlékszem, maximum másként tették fel a kérdést, ha nagyon fogalmunk sem volt, akkor ugrodtunk, kivéve, ha annyira kardinális volt, hogy ott véget is ért a vizsga. Tudok olyan oktatóról (kocsmahaverom 😅), aki egyáltalán nem tesz fel kérdést, megvárja, hogy a versenyző kibontakozzon, akkor sem szól, ha hülyeséget beszél, kivárja mi lesz belőle. Sokan buktak meg úgy nála, hogy közben azt hitték, a világ legjobb feleletét produkálják.
2022. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán. Az egyetemi vizsgák szerintem abban különböznek legjobban az érettségitől, hogy nem elég csak betanulni egyesével a tételeket, hanem át kell látni az egész anyagot. Szóval ha megakadsz egy kérdésnél, azaz nem tudod egyáltalán kivágni magad, vagy valahogy, akárhogy bizonyítani hogy csak átmeneti agyzsibbadás van és 1-1 apróság nem ugrik be de amúgy képben vagy, nem biztos hogy türelmesen fognak terelgetni a helyes válasz felé, hanem azt mondják, gyere legközelebb.
2022. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kizárólag az oktatón múlik. Elvétve biztos van aki rengeteget segít, de a többség semlegesen áll a hallgatókhoz. Ha rá is vezetnek valamire, akkor az már szinte biztosan nem az ötösért megy. De nem is múlik olyan sok minden egy alkalmon, mint az érettségi során, szóval nem is szimpatizálnak annyira a hallgatókkal. Majd visszamész következő héten max, ha nem tudod.
2022. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk álltalában rávezetnek, segítenek. Még záróvizsgán is ez volt.
2022. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult, hogy segítettek, de volt, hogy nem. Nagyon vizsgáztató-függő. (ELTE-ÁJK)
2022. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon segítenek, volt olyan csoportos vizsgám, ahol az egyik lány, aki kezdte a témát rosszul indított és mind a négyünket megbuktattak.
2022. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Uhhh... Az kemény.
2022. júl. 4. 17:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok. A következő évben is volt vizsgánk ugyanennél a tanárral és akkor is eljátszotta!
2022. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk a szélsőséges esete a seggfejségnek. Nekem egy tanárom se volt 2 szak során, aki ne lett volna normális mértékben fair.
2022. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!