Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így átraknak fizetős képzésre?

Így átraknak fizetős képzésre?

Figyelt kérdés

Öszi félévben 16 kreditet értem el és az átlag 3,7 lett.


Ebben a tavaszi félévben sikerült 37 kreditet lerakni és még van egy tárgy amiből pénteken voltam vizsgázni ha sikerül 41 kreditem lesz. Az átlagot nem tudom de eddig egy kettes, egy hármas többi négyes ötös lett.


Mennyi esélye van hogy atraknak fizetősre???

Tudtommal félévente 18 kredit kötelező

De nekem ősszel nem lett csak 16 :(



#Szqk
2022. jún. 25. 14:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és első félévben csak azért lett 16 kreditem mert cocidos lettem januárban végig beteg voltam.
2022. jún. 25. 14:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Két félévet néznek együtt, ott meg az a lényeg, hogy a 36 kredit meglegyen.
2022. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a 18 kredit azért zavarhatott össze, mert úgy van, hogy a 2 félév alatt átlagosan mindkét félévben 18 kreditet kell összeszedni. Ebből jön össze a 2 félév alatt 36 kredites szabály. Szóval nyugi, sikerült :). (A 37 is szép kreditszám, de wow, 41?! Én a 32-ért is izzadok)
2022. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!