Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elhasználtam mind a 6 vizsgaal...

Nikooo12 kérdése:

Elhasználtam mind a 6 vizsgaalkalmam, mikor szűnik meg a jogviszonyom az egyetemmel?

Figyelt kérdés
Most tavaszi félévben elhasználtam egy tárgyból mind a 6 vizsgaalkalmam és a TO-n azt mondták biztosan kicsapnak, de nem tudom meddig tart még a jogviszonyom, illetve pótfelvételivel jelentkezni fogok újra

2022. jún. 24. 12:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nee pont a dendro? Mi a SZIE-n imádtuk. Jelentkezz újra és menni fog!
2022. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Pontosan, fel ne add
2022. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Miért nem sikerült? Mármint volt valami különösebb oka, ráparáztál egy idő után, vagy rossz módszerrel készültél rá?

Szerintem ha alapból se lenne sok a képzésből, jelentkezz újra és tanulj már most rá, esetleg keress valakit akinek jól sikerült, hátha segít neked.

2022. júl. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13-as

Nem jól tanultam rá, meg sose voltam egy magolós fajta ezt pedig máshogy nem nagyon lehet megtanulni :/

2022. júl. 28. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!