Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen záróvizsgával kapcsolat...

Milyen záróvizsgával kapcsolatos élményeitek vannak?

Figyelt kérdés
A héten záróvizsgázok és kíváncsi vagyok mások tapasztalataira. Milyen volt a tanárok hozzáállása, védésnél mennyire kötekedtek, bármi ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatban. Még ha az egyetemet is leírnátok, akkor még hálásabb lennék! :)

2022. jún. 13. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Tök mindegy, neked úgysem releváns másnak a záróvizsgája.
2022. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szövegértésed egy óriási nulla.
2022. jún. 13. 20:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

BME-TTK

Nagyon kedvesek és normálisak voltak velem, egy baráti beszélgetés volt, a védésnél még poénkodtak is, pedig eléggé féltem tőle, hogy lehúzzák. Előttem mindenki 2-es, 3-assal jött ki és eléggé megkavarták őket, én meg finoman szólva nem éreztem magam felkészültnek hozzájuk képest sem. Mint kiderült, ők egy olyan tétesorból készültek, amit valaki 5 éve dolgozott ki és azóta minden évfolyam zömével abból tanul. A bizottság ismerte a hibáit a tételsornak már elég jól, ezért általában azokba kérdezgetett bele. Nekem erről fogalmam sem volt, funfact videókat nézegettem meg a kötelező irodalmat olvasgattam. :D 4-est és 5-öst kaptam a két tételemre, 5-öst a védésemre. Egész hazaúton csak néztem ki a fejemből, hogy mi volt ez az előbb, én kettesért jöttem.

2022. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi, én is a héten záróvizsgázok (SZTE-BTK). Igazából én főleg a prezentációtól tartok védésnél, meg a konzulensi & opponensi kérdésektől. Fogalmam sincs még mindig, hogy hogyan is kéne válaszolnom 1-2 kérdésükre.

Sok sikert neked!

2022. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ELTE BTK egyik nyelvszaka - rendesek voltak, és inkább olyan interjú-szerű volt a hangulat. Szerintem ha tisztességesen felkészül az ember, és tud higgadtan, magabiztosan beszélni, nem kekeckednek.


Sok sikert!:)

2022. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5%

Kérdező! Attól, hogy most ideirkálják az élményeiket, az mit segít rajtad?

Más egyetem, szak, vizsgabizottság, soroljam. Ne légy már ilyen ostoba.

2022. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6

Jól van pubi, értjük, ne is folytasd. Ő nem véleményeket kér, hanem sztorikat, amik kicsit megnyugtatják vagy amikhez tud kapcsolódni. A terhes nők sem azért kérdezik a szülésről a többi anyát, mert annyira egyforma lenne az élmény. Csak szeretnék magukat nem egyedül érezni és egy kicsit megnyugodni. Másokat ostobázol, miközben te nem vagy tisztában az ember alapvető szükségleteivel...

2022. jún. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Elte Ájk,

5 ZV tárgy + diploma védés külön.


Nem volt jó élmény. Polgári jogból az anyag rengeteg volt, vérengző tanárnál voltam, + 2 bizottsági tag. 13-ból ketten mentünk át, kb. 1 óra volt a felelet, és a kérdések.

2022. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok túl rajta, jó tételeket húztam, nagyon rendesek voltak :)
2022. jún. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat. Sok sikert kívánok mindenkinek, akinek pedig már sikerült, nagyon gratulálok!❤️

Akinek van még sztorija, az pedig nyugodtan írja le továbbra is! :)

2022. jún. 14. 12:02
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!