Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia a Károlin! Mi a...

Pszichológia a Károlin! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Jövőre tervezek oda jelentkezni, és érdekelne, hogy aki már oda jár, hogy érzi ott magát. (Köszönöm, nem kell a pszichológia szakok rangsorát belinkelni, én is olvastam, nem véletlenül szeretnék a Károlira járni.)

Olvastam a mintatantervet, az Anatómia és neurológia, pszichológiai biológia illetve a matematikai statisztika mennyire kemény? Nagyon belehalós? Tudniillik soha nem voltam oda az ilyen típusú tárgyakért, de a cél érdekében megemberelném magam.


Érdekelne még az is, hogy milyen a légkör, valamint a tanárok hozzáállása. (+1 kérdés: a Filozófiatörténetet akkor is el kell végeznem, ha már az ELTE-n levizsgáztam ebből a tárgyból? Át lehet vinni a kreditet? )


Köszönöm szépen.


2010. szept. 19. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

A felsorolt tárgyak elég kemények,legalábbis szerintem.Talán az élettan (pszichológia biológiai alapjai) a legnehezebb.A TO-n kell megkérdezni,hogy el tudod-e fogadtatni a filozófiát.A légkör szerintem jó,családias.Mivel elég messze van a központtól maga a Pszichológiai Intézet,ezért nehéz közös programokat szervezni a lyukasórákban,vagy az órák után.A környéken ugyanis nem nagyon van szórakozási vagy bármilyen lehetőség.


21/L

2011. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!