Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudok gyorsan, szépen...

Hogyan tudok gyorsan, szépen falazni?

Figyelt kérdés
Szakiskolás vagyok. Most lesz a vizsga. Nem igazán megy a vízszintes, szép falazás. Nagyon gyorsan megköt a ragasztó. Hogyan tudnám nagyon gyorsan, szépen lerakni? Bontott téglából van a fal. A tanár szinte semmit sem tanított. Azt mondta, hogy gyakoroljuk magunk.
2022. jún. 10. 18:32
 1/2 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Húzz ki valami zsinórt magadnak, ami belövi az egyenest, utána csak a két tégla között kell a vízszintet nézned.
2022. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zsinór, rakjad, minden sor után meg ellenőrizz vízmértékkel, ha valahol ferde gyorsan korrigàlj kalapàccsal. Bele lehet jönni, én is azt hittem, hogy sose tanulom meg, de csak levizsgàztam sikeresen, és már dolgozom. Igaz még csak a saját házam körül dolgozom, de akkor is.

Mondjuk én burkoló vagyok.

2022. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!