Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetértetek abban hogy az...

Egyetértetek abban hogy az érettségi szóbeli része az javítási lehetőség?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az egy mástípusú részvizsga.
2022. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Írásbelin sokmindent nem lehet megkérdezni amit szóbelin igen.
2022. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak a hiba lehetőségét láttam benne, nekem sokkal nagyobb stressz, mint javítási lehetőség.
2022. jún. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Én a javítási lehetőséget láttam benne, amikor érettségiztem (pedig az írásbelik is elég jól sikerültek). De ahogy az első válaszoló írja, ez egyszerűen egy más típusú vizsgarész, sokféle lehetőséggel. Van esély mind javításra, mind rontásra, tehát alapvetően a lehetőség sok mindenre adott, csak élni kell vele. De persze a szerencse, a vizsgázó erősségei és nehézségei, külső körülmények és hasonlók is mind sokat számíthatnak.
2022. jún. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha az írásbeli jól sikerült, sokkal nagyobb esély van a százalék lerontására, mint javítására. Igazából annak jó lehetőség a szóbeli, akinek rosszul ment az írásbeli része.
2022. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Középszintűn nekem is az volt, mindenből javítottam annak idején, dicséretet is kaptam . Most szintemelőztem, de itt meg pont, hogy elrontottam, sajnálom, hogy nem a Covid idején találtam ki, hogy tanulni akarok még valamit. Akkor nem lett volna szóbeli.
2022. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!