Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Unokaöcsém 4 tárgyból bukásra...

Unokaöcsém 4 tárgyból bukásra áll. Mire számíthat nővérem, évet kell ismételnie a fiának? Holnap akar bemenni az iskolába beszélni a tanárokkal, nálunk sírt ma emiatt.

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azta, az is gáz, hogy ilyen teljesítmények után van még pofája bármit is kérni.

Igazad van kérdező, ez nagyon nincs rendben. Ezek után az anyjának sem lehet szava, mert ő rontotta el, de nagyon.

2022. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Megdöbbentem mikor ezt elmondta. Hívta az orvost igazolásért.


Az is gáz hogy egy tanár sem fogadta tesómat. Ha apám betelefonált az iskolába hogy beszélni szeretne osztályfőnökömmel, vagy bármelyik más tanárral már másnap fogadta. Igaz én nem voltam problémás gyerek, jó tanuló voltam. Csak mivel félárva voltam, apám egyenesen a tanároktól akarta tudni ha lett volna valami.


Egy igazi semmirekellő lesz ez a kölyök mint az apja.

2022. máj. 19. 15:29
 13/14 anonim ***** válasza:

Nézd, a tanároknak van hivatalos fogadóórája, aminek az időpontja megtalálható az iskola honlapján, olyankor kell keresni őket.


Ami az unokaöcsédet illeti: talán egy évismétlésből nem lesz még elzüllés, de az a véleményem, hogy nem csak a srácnak, hanem a szülőknek is össze kell kapniuk magukat és kissé a gyerek körmére nézni, mert ha ennyire szabadjára engedik, akkor annak tényleg nem lesz jó vége.

2022. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Apámat 4 évesen nyakon vágta, azóta utálja. Nem akart szólni tesómra való tekintettel.


Tesóm könyörgött neki hogy tanuljon. Annyit nem tesz meg hogy levigye a szemetet. Semmit nem csinál szó szerint. Igazán csak a tanulás lenne a dolga. Az apja abszolút nem törődik vele tesóm elmondása szerint. Szégyen megölne ha a gyerekem évet ismételne....

2022. máj. 19. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!