Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez jópofa ötlet volt vagy nem?

Ez jópofa ötlet volt vagy nem?

Figyelt kérdés
[link]
2022. máj. 4. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ezzel problémám. Az iskola részéről nem értem a dolgot. Ha azt mondják, hogy számukra fontos az iskola jó hírneve, és nem lehet mindenkinek olyan tablója, amilyet szeretne, akkor legyen egyértelmű az elejétől fogva, hogy mielőtt elkészül, a végleges tervet valaki ellenőrzi. Ha viszont ez nem egy általános eljárás, akkor ne szóljanak bele utólag se.
2022. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ötletesnek éppen ötletesnek mondható, de mindennek megvan a maga helye, az iskolába pedig egyáltalán nem való ilyen. Ha szülő lennék, mondjuk különösebben nem szólnék érte, mert ha a agy többség megszavazza, én nem mennék ellenük, de attól még a véleményem meg lenne róla.

Ugyanezen logika mentén akkor sorozatgyilkosokként is pózolhatnának a tablókon, és az ellen sem lehetne semmi ellenvetés, mert #hűdeötleteserresenkinemgondolna?


De hogy ebből utólag csináltak cirkuszt, azzal szintén nem értek egyet. Bár az osztályfőnök sem 100-as, ha erre áldását adta...

2022. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!