Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan készüljek az érettségire?

Hogyan készüljek az érettségire?

Figyelt kérdés
Most tenném le, de egy kis faluban nagyon "debil" suliba járok kisebbségi emberek közé, összesen 5db tanár van, gyerekekbol is nagyon kevés, utálom, mindig is gyűlöltem de valahogy le kellene tennem az érettségit, itt pedig semmit se tanulunk, egész nap játszanak az osztályban, ordibáltak, lopnak, van, hogy be se jön a tanár, egyáltalán nem tanulunk, nemhogy készüljünk az érettségire, itt ez senkit nem érdekel.. Orvossal kiirattam magam hogy itthon tudják készülni mert ennek semmi értelme, minden nap sírva jövöttem haza a sulibol, de így, hogy itthon vagyok nem tudom hogy kezdjem el, csak történelem van nekem,abnbl kellene készülnöm, a többi megvan, de a tételek sincsenek kidolgozva.
2022. ápr. 28. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdd a tételek kidolgozásával. Ha esetleg nincs tételsorod, neten megtalálod - meg igazából a kidolgozott tételeket is, de azokat nem feltétlenül ajánlom. Sokkal hatékonyabban fogod tudni megtanulni őket, ha saját magad gondolod végig és fogalmazod meg a szöveget.
2022. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha jövő héten érettségizel akkor hagyd a tételeket és nézd át az előzőévi érettségi feladatokat: [link]

Így legalább lesz valami képed, hogy mire számíthatsz


Kidolgozott tételeket találsz még az erettsegi.com on

2022. ápr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!