Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha félbehagyom az egyetemi...

Ha félbehagyom az egyetemi képzésem, és újra jelentkezem egy másik egyetem másik szakjára, akkor azzal ér engem valamilyen hátrány?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha egyetemet szeretnék váltani, egy teljes év után, akkor ennek van valami buktatója? Nem szakot váltanék, hanem előről, az első félévtől kezdeném újra egy teljesen más helyen, rendes felvételi eljárásban. Pályázhatok így államilag támogatott helyre?

Köszönöm!



2022. ápr. 24. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szak is más lenne, jól értem?
2022. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezhetsz és tanulhatsz államilag finanszírozotton, de 2 félévet elvesztettél.
2022. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A terület azonos, de más a szak, mérnökinformatikáról mennék át programtervezőire.


Köszönöm a válaszokat, ez a féléves rendszer így remek.

2022. ápr. 24. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még azzal egészíteném ki, hogy nézd meg vannak-e tárgyak amiket el tudsz fogadtatni, így azokat nem kell még egyszer megcsinálnod.
2022. ápr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!