Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért gyűlöli sok tanár az...

Miért gyűlöli sok tanár az olyan tanulót aki gyengébb képességű az ő tárgyából?

Figyelt kérdés
Természetesen meg sem próbál segíteni rajta, inkább csak gáncsol rajta még egyet.
2022. ápr. 22. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Plusz munka, pluszban kellene magyarázni, gondolkodni rajta... A kiemelkedő képességűekkel nincs annyi baj, felteszi a kérdést, válaszol, mehet tovább. Nem kell magyarázni.

Vannak akik szerint majd rájön magától, bedobják a mély vízbe

2022. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
nEM gyűlöli. A tanárt köti a tanmenet, egy gyengébb képességűvel nem tud külön foglalkozni, mert nincs idő rá.
2022. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Elte pók Szivák Judit :

"A pedagógus olyan edző aki egyszerre és együtt készíti fel a paralimpikonokat és az olimpikonokat az olimpiára."


A tanárok nem gyűlölik a gyengébb képességű diákokat.

2022. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
3. Ezeket olyanok írják le, akik gyereket se láttak. Tisztán hülyeség, bárki is ez a nő!
2022. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
ELTE PPK vezető tanára.
2022. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem mondom meg, hogy melyik egyetemen végeztem tanárszakon, de ott is olyanok osztották az észt, akik soha életükbe nem tanítottak. Akkor lepődtek meg, amikor szemináriumon a problémákat soroltuk.
2022. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy minden tanár gyűlöli a gyengébb tanulókat, csak azt hogy sok, és ezt ne akarjuk már elvitatni. Na ezek direkt még egyet gáncsolnak az ilyen gyerekeken, rosszindulatból. Eleve sok zűrös szociopata tanárral találkoztam életem folyamán.
2022. ápr. 23. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!