Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemet/főiskolát...

SSajusz*-* kérdése:

Melyik egyetemet/főiskolát ajánlanátok, ha Pénzügy-számvitel fokszról van szó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék megcsinálni egy pénzügy-számvitel fokszot LEVELEZŐN, viszont egész egyszerűen nem tudom melyik oktatási intézményt válasszam. Alapvetően Budapesten élek, de ha rendben van az oktatás, akkor kb bármennyit szívesen utazok érte. Van már egyébként egy PSZÜ OKJ-s végzettségem, hasznát tudom venni azért a képzés során? Előre is köszönöm a válaszokat.

2022. ápr. 19. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért foksz? Csinálj egy levelező gazdasági szakot, pl BGE-n aztán szevasz. Jobban jársz egyetemi végzettséggel.
2022. ápr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nekem az lenne a kézenfekvő. Nem szeretnék diplomát.
2022. ápr. 20. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:

" Van már egyébként egy PSZÜ OKJ-s végzettségem"

Annyit ér a foszk is.

2022. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, de sok helyen kérik, hogy legyen folyamatban főiskolai vagy egyetemi tanulmány. Nem értem miért ilyen nehéz válaszolni a feltett kérdésemre.
2022. ápr. 24. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!