Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nappali kepzesen egyetemen...

Nappali kepzesen egyetemen meg lehet oldani, hogy kora reggeli oram ne legyen?

Figyelt kérdés
Mondjuk hogy 10-tol legyenek oraim? Bejaros lennek, es csak igy tudnam megoldani utazas miatt. Ha ez nincs, akkor marad a levelezo.
2022. ápr. 15. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet előre megmondani, de kb 99,9%,hogy nem megoldható. Előadások általában délelőtt vannak és sok óra kezdődik 8-tól.
2022. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Es ha nem tudnam megoldani igy, akkor at tudnek menni par nap utan levelezore?

Bocs, de nem tudom hogy mukodik :/ lehet hulye kerdes

2022. ápr. 15. 21:01
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem megoldható. Nálunk pl. az előadások többsége mindig reggel 8-tól van. Volt már olyan, hogy csak fél 10-től volt előadás. Mindenesetre nekem az előadásaim kb. mindig 8 és 11 között vannak, utána csak gyakorlati órák vannak. Viszont nálunk az előadások egyike sem katalógusos általában, szóval nincs para ha nem mész be, persze na, azért alapból úgy tervezni, hogy sosem fogsz tudni bemenni, az nyilván hülyeség. Meg aztán van, ahol az előadások is katalógusosak, meg na, nyilván hülyeség úgy tervezni, hogy max. nem mész be. Szóval ha még a gyakorlatokat be is tudod rakni későbbre, a fix előadások, amik csak egy adott napon egy adott időpontban vannak, na, azokat nem tudod átrakni nyilván, mert ott csak egy időpont van. Szóval akkor marad a levelező, mert ahogy előttem is írták, 99,9%, hogy nem megoldható.
2022. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
30%

Persze, ez ilyen kívánságműsor jellegű.


Nálunk volt óra 7-től, meg volt ami 22-kor végződött.

2022. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

"Es ha nem tudnam megoldani igy, akkor at tudnek menni par nap utan levelezore?"


#3-as vagyok. Őszintén, szerintem hülyeség így nappalira menni. Nagy eséllyel nem tudod megoldani, szerintem ez csak fölösleges bonyodalom, ha nappalira mész, és majd utána akarsz levelezőre átmenni. Biztos nem fogod tudni megoldani azt, hogy csak 10-től legyenek óráid. Persze szakfüggő, de nekem pl. összesen 6 tantárgyam van, és abból 2 reggel 8 órakkor kezdődik, az egyik pedig fél 10-kor. Szóval na, 6 tantárgyam van, és már ilyen kevés tantárgynál is 3 darab az fix időpont. Szóval pont ezért mondom, hogy szerintem hülyeség akkor a nappalival tervezni, mert minimális esélye van, hogy összejöjjön ez. Meg aztán ha össze is jönne, következő félévben újra fennállhat a probléma.

2022. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Menj eleve levelezőre. Nappalin az elképzelésed nem működik. Tagozatot lehet ugyan váltani, de nem egyik napról a másikra. Lehet, hogy féléved is rámegy.
2022. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ, az egyetem szabályzata mit mond, meg milyen szak.


Ahová csak 10-20 embert vesznek fel, ott ált. meghirdetnek egy szemináriumot.


Ahol 100-400 fős az évfolyam, ott meg lehet válogatni, feltéve ha fel tudod venni az adott időpontra. Ha eleve nem kötött a csoportod.


Sok tényezőtől függ.

2022. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A 8 órai órákból legfeljebb csak az első kezdődik legkésőbb negyed kilenckor. Az első órán az oktató elmondja, hogy ettől kezdve a 8 órai kezdés az fél kilenc. Ellenvetés nem szokott lenni.
2022. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
2. éves vagyok. még életemben nem volt olyan reggel nyolcas órám ami helyett ne vehettem volna fel mást.
2022. ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
6 év egyetemmel a hátam mögött mondom, hogy elég gyakran volt 8 órakor előadás vagy szeminárium. Ha több időpont volt meghirdetve, akkor azt tapasztaltam, hogy azonnal betelt a 10---- időpont és marad a 8 órási.
2022. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!