Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy szoktátok csinálni?

Hogy szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés

Reggel indulás előtt esztek egy kiadósat vagy indulás előtt csak egy falatot és suliba reggeliztek?

Egyszerűen nem tudom.

Ha reggel eszek egy szendvicset akkor suliba mar csak kekszet vagy gyumolcsot de nem birok ki 8 prat a suliba igy mert éhezek folyamatosan.

Viszont ha itthon falok valamit és a suliba nincs időm egy nagy szendvicset vagy zabkasat enni + folyamatosan hivnak ki stb es nem tudom nyugodtan megenni.

Kerlek adjatok tanacsot hogy hogyan osszam be az evest ugy hogy kozbe fogyozok is tehat a 2-3 szendvics nem fer bele.



2021. aug. 31. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Én nem fogyózok ugyan, de reggel indulás előtt sohasem eszem. Suliba ha megyek akkor útközben veszek fornettit (gondolom ez neked nem fér bele) és azt bármikor elő tudom kapni és enni. Még óra közben is ha ügyes vagyok. Nincs akkora mérete mint egy szendvicsnek de mégis laktató mert egy darabba van annyi kalória mint egy közepes szendvicsbe.


Nekem ez az étkezési szokásom iskola időben.

2021. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felsőbe/középiskolába járva valahogy én soha nem ettem, de éhes sem voltam, mindig kibírtam ebédig (ingyenes voltam a menzán), az pedig kitartott estig. Egyetemre járva én is bevásároltam 20-30-40 deka fornettis pogácsát, na persze nem minden nap, csak amikor szinte egész nap az egyetemen voltam.
2021. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor még középiskolába jártam akkor sose ettem itthon. Ugye 7:45 kor kezdőtt az óra, de olyan 7:10-re mindig bent voltam, mert ott még csináltam házit vagy olvastam az anyagot stb. Aztán ott a reggel büfébe vettem mindig kaját vagy itthonról vittem valamit és reggel azt megettem. Aztán olyan 11-12 felé a büfében vásárolgattam valamit (szerencsére rengeteg volt a kínálat) - ezeket a kajákat sokszor órán ettem meg, mert mindig olyan órák jöttek általában, hogy lehetett enni. :D
2021. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem reggelizem itthon. A gimiben 8.15-kor volt az első szünet, általában akkor ettem. Egyetemen 8.15-kor kezdődik az első előadás, általában előtte, de már az egyetemen eszem (itthonról viszek kaját).
2021. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!