Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nappali OKJ tanfolyam után...

Nappali OKJ tanfolyam után hol érdeklődjek?

Figyelt kérdés

Kik és hol indítanak nappali okj(tudom, már nem hívjuk így), képzést?

Középiskolák? Vagy hol lehet ennek utána érdeklődni? Hol lehet ilyenre jelentkezni? Fontos lenne a nappali, mert mindnekitől azt hallom, hogy ott sokkal több tudást adnak át.


21 éves vagyok.


2022. ápr. 11. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A hozzád legközelebb lévő Szakképzési Centrum oldalát keresd meg! Ott megtalálod, hogy melyik képzést, melyik iskolák, milyen rendszerben indítják.


(Pl.: Pécsi Szakképzési Centrum, Szegedi Szakképzési Centrum)

2022. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! És ha másik megyét szeretnék, mint a lakhelyem, az nem gond? Tudom, talán buta kérdés.

Zalai vagyok, de Szombathelyen voltam gimis, szimpatikusabb, mint Egerszeg.

2022. ápr. 11. 18:10
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ugye jó helyen járok?:)

2022. ápr. 11. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet, csak példának írtam. Nekem nem nyitja meg az oldalt valamiért, de igen a google találat alapján erre gondoltam.
2022. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2022. ápr. 11. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!